Boldnettet - kb SMS pmindelser
Team Detaljen - 2015 > Statistik - Røde kort
 
 «Navn»«M»«A»«G»»R««K»«M/K»«KAR»
1Janus Jagd110011,002,00
2Daniel Dornhoff000010,000,00
3Jacob Larsen000010,000,00
4Nikolaj Hansen000020,000,00
5Mikkel Lilholt120040,252,75
6Esben Taudorf110040,250,00
7Kenni Havsholm000040,003,50
8Sammy Kiraz500051,001,20
9John 'Målmand' Doe - Andreas Larsen010050,002,60
10Jimmi Lindgaard300060,500,00
11Daniel Krøier000070,000,14
12Morten Bang Rasmussen220080,250,25
13Kian Havsholm200080,250,12
14Kasper Pedersen000090,001,33
15Mads Gluud Hansen7000100,701,10
16Michael Mlynek2500100,201,70
17Mathias Mlynek0200110,000,36
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet